KPI school of creativity. Summer edition

З 8 по 12 серпня у Центрі Консолідації Студентів відбувалася літня школа для активної, креативної, прогресивної молоді, яка прагне до створення наукових та інноваційних проєктів міжнародного рівня, самореалізації, лідерства та розвитку суспільства. Проєкт створено з ініціативи Студпарламенту за підтримки ДНВР і ДІТТ.

Мета заснування цієї школи:

• активне залучення студентів до власних винаходів, розробок та інтегрування їх у європейський простір
  • ознайомлення зацікавлених студентів з шляхом створення проєкту, винаходу чи стартапу, його презентацію та використання в міжнародній проєктній діяльності;
  • перейняти у спікерів власний досвід і секрети успішної реалізації проєктів;

За цей час учасники змогли командно представити свої напрацювання за певними ідеями для можливих майбутніх проектів різних галузей.

Вдячні всім, хто був доолучений до «KPI school of creativity. Summer edition». Ця школа – новостворене ком’юніті ідейників, яке тільки починає масштабуватися, і ми розраховуємо на вашу подальшу підтримку та участь у наших активностях.